TU Bergakademie Freiberg

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Formate

Cooperate!

Exploite

Pop Up Science

Science Sprinter

Standortmanagement

Dr. Stephan Meschke

Projektleitung 4transfer und Standortmanagement

TU Bergakademie Freiberg

+49 176 213 488 18

meschke@4transfer-innovation.de

Team

Franziska Sieber

Leitungs- und Projektassistenz

TU Bergakademie Freiberg

+49 3731 39 4843

franziska.sieber@zuv.tu-freiberg.de

Dr. Iaroslav Petrenko

Innovationsscouting

TU Bergakademie Freiberg

+49 3731 39 2836

iaroslav.petrenko@zuv.tu-freiberg.de

Juliane Grahl

Transfermanagement

TU Bergakademie Freiberg

+49 3731 39 2835

juliane.grahl@zuv.tu-freiberg.de

Robert Taranczewski

Unternehmenskontakte und -netzwerke

TU Bergakademie Freiberg

+49 176 22533540

taranczewski@4transfer-innovation.de

Roland Görner

Patentverwertung

TU Bergakademie Freiberg

+49 3731 39 2888

roland.goerner@zuv.tu-freiberg.de

Silvia Liubenova Popova

wissenschaftliche Bearbeitung des Themas "Impact Survey"

TU Bergakademie Freiberg

silvia-liubenova.popova@bwl.tu-freiberg.de

Dr. Thomas Fischer

Projektentwicklung

TU Bergakademie Freiberg

+49 3731 39 4395

thomas.fischer@zuv.tu-freiberg.de